Transmisja meczu Leyton – Tottenham na żywo – 22 września [wtorek]

We wtorkowy wieczór czekają nas pierwsze pojedynki w ramach rozgrywek EFFL Cup. Jedno z tych stać będzie to konfrontacja na Brisbane Road, gdzie to miejscowa ekipa Leyton podejmie Tottenham. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19:00.

Mecz Leyton – Tottenham na żywo w internecie

Mecz Leyton – Tottenham na żywo w internecie

Nie da się ukryć, że dla gospodarzy jest to spore przeżycie. Bowiem niezbyt często można grać z tak solidnym zespołem jak Tottenham. Tym bardziej, że zespół Leyton na codzień występuje w rozgrywkach Ligue One.

To wszystko sprawia, że dla gospodarzy będzie to spore „przeżycie”. I tym samym będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wiec można być pewnym, że ambicji i walki z ich strony nie zabraknie.

Bonus bez depozytu od STS

Jednak z drugiej strony Tottenham pod każdym względem jest dużo mocniejszym zespołem od swoich rywali. Z pewnością The Special One dokona korekt w składzie i tym samym da pograć zmiennikom. Jednak i oni prezentują znacznie większy potencjał niż piłkarze u gospodarzy.

Do tego Koguty z pewnością od pierwszej minuty będą chcieli narzucić swój styl gry i wyjśc na prowadzenie. A przebieg tej rywalizacji nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ drużyna Leyton skupi się na defensywie, zaś przyjezdni będa przewąząc przez większość rywalizacji.

Jak obejrzeć mecz Leyton – Tottenham online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Leyton – Tottenham i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Leyton – TottenhamEFL Cup19:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button