Streamy online za darmo. Eliminacje Euro 2020 w internecie – 17 listopada (niedziela)

17 listopada dla wielu drużyn kończy się przygoda z walką o Euro 2020, a dla innych rozpoczyna się okres przygotowawczy przed fazą grupową tych rozgrywek. Jakie streamy online warto obejrzeć w niedzielę?

Streamy online za darmo. Eliminacje Euro 2020 w internecie - 17 listopada (niedziela)
Streamy online za darmo. Eliminacje Euro 2020 w internecie – 17 listopada (niedziela)

Mecze o 15. Jest co oglądać!

Sobota ma do siebie to, że rozegrane zostaną mecze o różnych porach. W przeciwieństwie do środka tygodnia nie trzeba będzie wybierać między kilkoma dobrymi meczami o tej samej porze.

Zaczynamy od pojedynku Luksemburg – Portugalia. Gdyby mistrzowie Europy w starciu z Litwą zdobyli zaledwie dwa, trzy gole moglibyśmy pomyśleć i tym razem będzie tak samo. Ronaldo z kolegami nie lubią jednak odpuszczać żadnych meczów i tym razem też można spodziewać się tutaj ogromnej dawki bramek!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ciekawie może być też w Kosowie. Anglicy są pewni miejsca na mistrzostwach Europy, natomiast Kosowianie grają już tylko o honor. Tylko albo aż, bo przecież zespoły z Bałkanów niczego odpuszczać nie lubią. Tym bardziej, że czeka ich starcie z ekipą cenioną na całym kontynencie i nie tylko.

Serbia – Ukraina, a potem Albania – Francja!

Na godzinę 18.00 w dniu 17 listopada zaplanowano też pojedynek Serbia – Ukraina. Gospodarze mogliby myśleć o awansie, gdyby noga podwinęła się Portugalii. Tymczasem będzie to raczej dla nich spotkanie pożegnalne. Kto okaże się lepszy – czy liderzy grupy pokażą klasę?

Ostatni niedzielny mecz, jaki dla was wybraliśmy, to pojedynek Albania – Francja. Tutaj po raz kolejny nie można absolutnie mówić o wyrównanym pojedynku. Będzie jednak na pewno sporo się działo, bo mistrzowie świata nie zwykli przegrywać i odpuszczać meczów o pietruszkę. Albania z kolei na pewno będzie miała apetyt na to, by utrzeć nosa najlepszej ekipie globu.

Mecz Liga Start Stream online
Luksemburg - Portugalia Euro 2020 (eliminacje) 15.00 OGLĄDAJ!
Kosowo - Anglia Euro 2020 (eliminacje) 15.00 OGLĄDAJ!
Serbia - Ukraina Euro 2020 (eliminacje) 18.00 OGLĄDAJ!
Albania - Francja Euro 2020 (eliminacje) 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button