Puchar Narodów Afryki 2019 gdzie oglądać? Mecze 24 na dziś – 26 czerwca (środa)

Na boiskach w Egipcie trwa właśnie Puchar Narodów Afryki 2019. Gdzie oglądać mecze z tego wydarzenia? Zobaczcie transmisje na 26 czerwca, czyli tę środę!

Puchar Narodów Afryki 2019 gdzie oglądać? Mecze 24 na dziś - 26 czerwca (środa)
Puchar Narodów Afryki 2019 gdzie oglądać? Mecze 24 na dziś – 26 czerwca (środa)

Puchar Narodów Afryki transmisje online

Duża ilość różnego rodzaju turniejów piłkarskich sprawiła, że polskie telewizje całkowicie zignorowały imprezę w Egipcie. I chociaż niektórym może wydawać się to całkiem sensowne, bardzo dużo osób szuka informacji, gdzie oglądać Puchar Narodów Afryki 2019.

Transmisje na 26 czerwca to aż trzy spotkania z fazy grupowej PNA. Tego dnia na będą rozgrywane pojedynki w ramach Copa America oraz ME do lat 21, dlatego możecie spokojnie rozsiąść się w fotelach i sprawdzić, jak się ma afrykański futbol.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Egipt vs Kongo – hit dnia!

Godziny rozgrywania meczów w Pucharze Narodów Afryki są dość korzystne dla europejskiego widza, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy z was znajdzie przynajmniej jeden mecz, który będzie mógł obejrzeć w całości.

Najciekawiej zapowiada się przede wszystkim kolejny występ gospodarzy turnieju, czyli Egiptu. Popularni „Faraonowie” o godzinie 22.00 rozpoczną pojedynek z Demokratyczną Republiką Kongo, która w pierwszym meczu przegrała 0:2 z Ugandą i obecnie zajmuje ostatnie miejsce w grupie.

Mecz Liga Start Stream online
Nigeria - Gwinea PNA 16.30 OGLĄDAJ!
Uganda - Zimbabwe PNA 19.00 OGLĄDAJ!
Egipt - Kongo DR PNA 22.00 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button