Mecz Polska – Brazylia odpowie nam na pytanie, kto zajmie najniższy stopień podium w tegorocznej Lidze Narodów. Gdzie transmisja za darmo z tego spotkania będzie dostępna w internecie? Sprawdźcie plan na 14 oraz 15 lipca!

Polska - Brazylia. Siatkówka - Liga Narodów mecz o 3. miejsce. Gdzie transmisja za darmo? - 14/15 lipca
Polska – Brazylia. Siatkówka – Liga Narodów mecz o 3. miejsce. Gdzie transmisja za darmo? – 14/15 lipca

Polska – Brazylia 14.07. Stream – gdzie?

Reprezentacja Polski zagra z Brazylią już o godzinie 22 w niedzielny wieczór. Zawodnicy nie będą mieli więc za dużo czasu na odpoczynek po meczach półfinałowych. W tej kwestii w lepszej sytuacji są Biało-Czerwoni, ale niekoniecznie musi mieć to wpływ na to, co dzieje się na boisku.

Polska – Brazylia to dopiero przedsmak tego, co będzie działo się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kolejny już w ciągu ostatnich dni pojedynek USA – Rosja bez wątpienia dostarczy kibicom niesamowitych emocji.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Finał Ligi Narodów (siatkówka) – 15.07 transmisja za darmo

Kto w tym roku wygra Ligę Narodów? Czy po raz kolejny turniej ten przyniesie triumf Rosjanom, czy może tym razem cieszyć się będą Amerykanie, którzy organizują tegoroczny Final Six?

Poniżej prezentujemy wam plan transmisji. Nie było możliwości, by wcześniej go opublikować, gdyż dopiero w nocy dowiedzieliśmy się, kto zagra o 3. miejsce. Jedno ze spotkań rozgrywane jest więc jeszcze w niedzielę, czyli 14 lipca.

Mecz Liga Start Stream online
Polska - Brazylia Liga Narodów 22.00 (ndz) OGLĄDAJ!
USA - Rosja Liga Narodów 1.00 (pon) OGLĄDAJ!

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl