W poniedziałek 6 lipca zostanie rozegrane ostatnie spotkanie trzydziestej czwartej kolejki angielskiej Premier League. Będzie miało ono miejsce na Hotspur Stadium w Londynie, a tam miejscowa ekipa Tottenhamu podejmie Everton. Pierwszy gwizdek sędziego podczas tego meczu zaplanowano na godzinę 21:00.

Piłka Nożna mecze na żywo – transmisje online i live stream

Piłka Nożna mecze na żywo – transmisje online i live stream

Jest to mecz dwóch ekip, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. W nieco lepszej sytuacji znajduje się Tottenham, który zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli mając czterdzieści pięć punktów. Everton natomiast z oczkiem mniej znajduje jedenastą lokatę.

Patrząc natomiast na rezultaty z ostatnich spotkań to nieco lepiej wygląda to po stronie Kogutów. Tottenham wygrał zaledwie jedno z pięciu ostatnich meczy. W ostatnim meczu ekipa Mourinho musiała uznać wyższość Sheffield Utd.

Bonus bez depozytu od STS

Everton natomiast w dwóch ostatnich meczach zdobył komplet punktów, gdzie to piłkarze tego zespołu pokonali najpierw Norwich, zaś w drugim meczu Leicester. Chociaż trzeba przyznać, że ta ekipa przede wszystkim jest solidna na własnym obiekcie. Na wyjazdach już tak dobrze im gra się nie układa.

Patrząc na ostatnie pięć spotkań pomiędzy zespołami to trzy z nich wygrała eipa Kogutów. Jednak dwa ostatnie kończyły się podziałem punktów.

Jak obejrzeć mecz Tottenham – Everton online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Tottenham – Everton oglądać za darmo
  4. Warto jest wiedzieć, że rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Tottenham – EvertonPremier League21:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl