Manchester United – Chelsea. Kto wygra, kiedy mecz? Transmisja online Meczyki 24! [11 sierpnia 2019]

Mecz Manchester United – Chelsea to hit dnia 11 sierpnia 2019. Kto wygra ten mecz i kiedy się on odbędzie? O ile na to pierwsze pytanie odpowiedzi nikt nie zna, na drugie można poznać, czytając przygotowany przez nas materiał!

Manchester United - Chelsea. Kto wygra, kiedy mecz? Transmisja online Meczyki 24! [11 sierpnia 2019]
Manchester United – Chelsea. Kto wygra, kiedy mecz? Transmisja online Meczyki 24! [11 sierpnia 2019]

Mecz Manchester – Chelsa. Kiedy i o której?

Manchester United – Chelsea to dwie naprawdę wielkie marki piłkarskie. I wcale nie chodzi tu jedynie o własne podwórko, ale również Europę, gdzie przecież nie brakuje dobrych zespołów.

Mecz Manchester Chelsea odbędzie się już w dniu 11 sierpnia 2019 roku. Spotkanie zaplanowano na 17.30, a transmisja z tego wydarzenia, oczywiście, musiała znaleźć się w ramówce największych stacji telewizyjnych z całego świata.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

W przypadku Polski starcie Manchester Chelsea dostępne będzie w Canal + Sport oraz tym dostępnym w rozdzielczości 4K. Niestety, tego meczu nie będzie można zobaczyć w TVP, TVP Sport czy innych telewizjach otwartych jak chociażby Polsat.

11 sierpnia. Hit dnia w TV czy online za darmo?

Manchester Chelsea kto wygra? Trudno przypuszczać i zgadzają się z tym nawet bukmacherzy wystawiający kursy na to spotkanie. Oczywiście, gospodarze zawsze mają pewien handicap, ale czy tym razem będzie on wystarczający do tego, by zgarnąć komplet punktów?

Oczywiście, jest sposób na to, by zobaczyć mecz Manchester Chelsea w internecie. Odpowiedni link prezentujemy wam poniżej. Dla chcącego nie ma nic trudnego i w tym przypadku też się to potwierdza! :)

Mecz Liga Start Stream online
Manchester United - Chelsea Premier League 17.30 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button