Liga Narodów Final Six. Mecze za darmo, gdzie oglądać? – 12 lipca (piątek)

Iran – Polska, a potem Rosja – Francja! W dniu 12 lipca, to jest najbliższy piątek, fani siatkówki nie będą narzekać na nudę. Oto przygotowany przez nas plan transmisji z turnieju Final Six w Lidze Narodów!

Liga Narodów Final Six. Mecze za darmo, gdzie oglądać? - 12 lipca (piątek)
Liga Narodów Final Six. Mecze za darmo, gdzie oglądać? – 12 lipca (piątek)

Siatkówka meczyki za darmo

Reprezentacja Polski jako cel numer jeden obrała sobie awans do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio. To właśnie do kwalifikacji do tej imprezy przygotowują się obecnie najmocniejsi z Biało-Czerwonych.

Mimo że do Chicago na Final Six Ligi Narodów nie poleciał najlepszy skład naszej kadry, w pierwszym meczu Biało-Czerwonym udało się odnieść zwycięstwo. Dzięki temu są już naprawdę bliscy zajęcia miejsca w półfinale.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Final Six Liga Narodów transmisje

Drugi mecz Polacy rozegrają 12 lipca, to jest w najbliższy piątek. Godzina rozpoczęcia dość niefortunna, bo 0.00, ale wydaje się, że warto odpuścić sobie parę godzin snu na ten naprawdę dobrze zapowiadający się pojedynek.

Poza Polakami w nocy z czwartku na piątek w akcji zobaczymy też ekipę Francji oraz Rosji. Dla tej pierwszej będzie to mecz o być albo nie być – porażka oznacza odpadnięcie z walki o zwycięstwo w Lidze Narodów.

Biorąc pod uwagę, że 12 lipca czeka nas przerwa od piłki nożnej, może właśnie siatkówka będzie tym, co wypełni wam czas? ;)

Mecz Liga Start Stream online
Iran - Polska Liga Narodów 0.00 OGLĄDAJ!
Rosja - Francja Liga Narodów 3.00 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button