Liga Europy streamy darmowe – 11 kwietnia (czwartek)

Tydzień meczów ćwierćfinałowych w europejskich pucharach zakończymy spotkaniami w Lidze Europy. Oto cztery starcia, których darmowe streamy bez dwóch zdań powinny was zainteresować!

Liga Europy streamy darmowe - 11 kwietnia (czwartek)
Liga Europy streamy darmowe – 11 kwietnia (czwartek)

Liga Europy streamy za darmo

Liga Europy wkracza w na tyle decydującą fazę, że teraz chyba nawet jej najwięksi wrogowie zasiądą wygodnie przed ekranami i obejrzą przynajmniej jedną czy dwie transmisje.

Na najbliższy czwartek, to jest 11 kwietnia, przede wszystkim polecić można mecz ArsenalNapoli. Niektórzy uważają ten pojedynek za przedwczesny finał LE. Po części trudno się nie zgodzić, bo w końcu mierzy się wicemistrz Włoch z jednym z dwóch ostatnich przedstawicieli Premier League w tym sezonie Europa League.

sts kod bonusowy
sts kod bonusowy

Dla fanów ligi hiszpańskiej wybór będzie raczej prosty. Mowa tu, oczywiście, o meczu VillarrealValencia, który wyłoni nam kandydata do zajęcia jedynego hiszpańskiego miejsca w półfinale.

Mecze przez internet bezpłatne

Mówi się, że na tym etapie nie ma już słabych drużyn i chyba coś w tym jest. Mimo że w starciu SlaviaChelsea kandydat do awansu może być tylko jeden, wcale nie jest powiedziane, że Czesi w pierwszym meczu nie pokażą się z dobrej strony i nie spróbują powalczyć o jak najlepszy rezultat.

A na koniec – BenficaEintracht. Kto nadal będzie mógł pochwalić się przedstawicielem swojego kraju w europejskich pucharach – Niemcy czy Portugalia? O tym przekonamy się już wkrótce!

Mecz Liga Start Stream online
Arsenal - Napoli Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Benfica - Eintracht Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Slavia - Chelsea Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Villarreal - Valencia Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button