Kwalifikacje Ligi Mistrzów – streamy meczów za darmo, m.in. Ferencvarosi – Molde na żywo – 29 września [wtorek]

Przed nami trzeba powiedzieć, że bardzo ciekawy piłkarski wieczór, ponieważ zostaną rozegrane pojedynki rewanżowe w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. I tym samym poznamy ekipy, które wywalczą sobie „bilet” gry w Champions League.

Darmowe streamy z Ligi Mistrzów na żywo

Darmowe streamy z Ligi Mistrzów na żywo

Przed nami chociażby rywalizacje pomiędzy takimi zespołami, jak chociażby Dynamo Kijów vs Genkt, czy też Ferencvaros vs Molde.

Dynamo Kijów – Gent

Trzeba powiedzieć, że w dużo lepszej sytuacji przed tym pojedynkiem są gospodarze. Drużyna Dynama w pierwszym meczu wygrała 2-1 i jest na dobrej pozycji przed spotkaniem rewanżowym. Tym bardziej, ze te starcie rozegrają na własnym obiekcie.

Zespół Gent odstawał i to bardzo wyraźnie ekipę Dynama już w pierwszym meczu. Trudno spodziewać si, żeby nagle poprawili swoją grę i zagrali dużo lepiej. Tym bardziej, że gra w „delegacjach” niezbyt im się układa, gdzie mają problemy z wygraniem swojego starcia.

BetFan kod na bonusowy

Ferencvaros – Molde

W nieznacznie lepszej sytuacji przed meczem rewanżowym znajduje się ekipa Ferencvaros. Wynika to z tego, że pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 3-3. Chociaż dodać trzeba, że Węgrzy prowadzili w tamtym starciu nawet dwoma bramkami.

Jednak trzeba też dodać, że wiele osób nie docenia ekipy Ferencvaros. A trzeba powiedzieć, że Węgrzy radzą sobie bardzo dobrze. Prezentują solidną, powtarzalność piłkę, a do tego stanowią solidy kolektyw. Molde na pewno już tak groźne nie jest. W szczególności w delegacjach, gdzie regularnie tracą bramki i mają problemy z wygraniem mecz.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Dynamo Kijów – GentEliminacje do Ligi Mistrzów21:00Oglądaj online
Ferencvaros – MoldeEliminacje do Ligi Mistrzów21:00Oglądaj online
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button