Kto teraz awansuje na Euro 2020? Mecze online na 15 października (wtorek)

Pora na ogromną dawkę emocji związanych z eliminacjami Euro 2020. Przed nami mecze online, które mogą mieć ogromny wpływ na to, kto awansuje do przyszłorocznego turnieju o mistrzostwo Starego Kontynentu.

Kto teraz awansuje na Euro 2020? Mecze online na 15 października (wtorek)
Kto teraz awansuje na Euro 2020? Mecze online na 15 października (wtorek)

Mecze streamy online za darmo. Gdzie oglądać?

Hiszpania zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i może prawie czuć się pewna awansu. „Prawie”, bo do pełni szczęścia pozostaje jej zdobycie jeszcze jednego kompletu punktów – najlepiej już w ten wtorek.

Dla zawodników z Półwyspu Iberyjskiego mecz 15 października nie będzie łatwy, bo przyjdzie im zmierzyć się z ekipą Szwecji. Trzy Korony zajmują pozycję wicelidera, ale Rumunia i Norwegia depczą im po piętach – ewentualna porażka może być naprawdę kosztowna dla tej drużyny.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Euro 2020 eliminacje. Mecze przez internet – transmisje za darmo

Na pierwszy rzut oka starcie Finlandii z Armenią może wydawać się nieszczególnie interesujące. Wystarczy jednak tylko spojrzeć na tabelę, by przekonać się, iż mowa tutaj o dwóch drużynach z drugiego i trzeciego miejsca w klasyfikacji.

Ewentualne zwycięstwo przybliży jedną z ekip do awansu, natomiast porażka może poważnie pokrzyżować plany. Spodziewać się tutaj trzeba wyrównanego pojedynku i sporych emocji – w końcu mecz będzie toczył się o naprawdę dużą stawkę.

Na koniec wśród polecanych przez nas spotkań – Szwajcaria vs Irlandia. Goście przyjeżdżają w roli lidera, ale już strata kompletu punktów może bardzo skomplikować ich sytuację.

W chwili obecnej Szwajcaria jest dopiero na trzecim miejscu w grupie. Dla ekipy, która walczyła w final four Ligi Narodów, to swego rodzaju porażka i chyba nikt nie wyobraża sobie bez niej Euro 2020.

Mecz Liga Start Stream online
Finalndia - Armenia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Szwecja - Hiszpania El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Szwajcaria - Irlandia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button