Hity na piątek. Jakie mecze online obejrzeć 14 lutego? Lechia – Piast, Valencia – Atletico i Wolves – Leicester!

Lechia – Piast, Valencia – Atletico oraz Wolves – Leicester. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć wybrane przez nas mecze online. Oto plan transmisji na 14 lutego (piątek)!

Hity na piątek. Jakie mecze online obejrzeć 14 lutego? Lechia - Piast, Valencia - Atletico i Wolves - Leicester!
Hity na piątek. Jakie mecze online obejrzeć 14 lutego? Lechia – Piast, Valencia – Atletico i Wolves – Leicester!

Valencia – Atletico steram, transmisja online

Valencia i Atletico to zespoły, które w tym sezonie mają jasno postawiony cel – zapewnić sobie miejsce dające możliwość grania w europejskich pucharach. Na ten moment bliżej realizacji zadania jest ekipa z Madrytu. Problem w tym, że już jedna strata kompletu oczek może bardzo skomplikować sytuację tej jedenastki.

Wystarczy jedna przegrana, by Valencia zamieniła się miejscem z najbliższym przeciwnikiem. Można zatem spodziewać się w piątek naprawdę dobrego widowiska, gdzie żaden piłkarz nie będzie chciał odpuścić. Start o godzinie 21.00.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wilki czy Lisy? Starcie Wolves vs Leicester!

O tej samej godzinie odbędzie się jeszcze inne zagraniczne spotkanie wybrane przez nas na piątek – Wolves vs Leicester. W przyrodzie wynik wilków z lisami raczej byłby przesądzony, ale w futbolu – niekoniecznie.

Leicester dzięki świetnemu początkowi sezonu nadal ma bezpieczną przewagę nad czwartą w tabeli Chelsea. Kolejna porażka już jednak na pewno wpłynie negatywnie na psychikę piłkarzy, a na to nikt ze sztabu szkoleniowego nie będzie chciał pozwolić.

To, że Wolves to nie chłopcy do bicia wie każdy, kto chociaż trochę obserwuje Premier League. Wilki zaskakiwały w tym sezonie już wielokrotnie i na pewno stać je na to, by wygrać z Leicester.

Lechia – Piast mecz online. Gdzie transmisja w internecie?

A dla piłkarskich patriotów, piątkowe starcie Lechia Gdańsk – Piast Gliwice. Dla aktualnego mistrza Polski zwycięstwo mogłoby być okazją do tego, by nieco odskoczyć drugiej ósemce. Lechia z kolei walczy, aby się w niej nie znaleźć i w tym przypadku nie może po raz kolejny stracić oczek tak, jak to miało miejsce ze Śląskiem Wrocław.

Poniżej prezentujemy tabelkę, a w niej informacje o tym, gdzie mecze online dostępne będą bez opłat. Sprawdźcie to, czego szukacie już teraz!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Lechia - Piast Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!
Wolves - Leister Premier League 21.00 OGLĄDAJ!
Valencia - Atletico Madryt LaLiga 21.00 OGLĄDAJ!
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button