W miniony weekend zmagania rozpoczęła piłkarska PKO Ekstraklasa. A już w najbliższy wtorek, tj. 2 czerwca czekają nas mecze w Fortuna 1 liga. O godzenie 18:10 o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny GKSu Bełchatów z Sandecją Nowy Sącz.

Stream meczu GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz za darmo

Stream meczu GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz za darmo

Natomiast o godzinie 20:00 rozpocznie się pojedynek pomiędzy zespołami Termalicy z Wigrami. Nie da się ukryć, że oba zespoły walczą o każdy punkty, który dla nich jest potrzebny.

GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz

Nie da się ukryć, że obie te ekipy nie mogą czuć się pewnie w kontekście utrzymania w się w ligowej tabeli. Owszem w nieco lepszej sytuacji znajduje się Sandecja, która zajmuje jedenaste miejsce mając dwadzieścia dziewięć punktów, ale daje im to sześć oczek przewagi nad strefą spadkową. Patrząc na rezultaty obu tych zespołów to poza własnym obiektem zanotowali po dwie wygrane, remisy raz tyle razy samo przegrywali.

GKS natomiast do tego starcia przystąpi, jako piętnasta drużyna w lidze z dorobkiem dwudziestu pięciu oczek., a daje im to zaledwie dwa oczka przewagi nad strefą spadkową. Podczas pojedynków na własnym obiekcie zanotowali d tej pory pięć zwycięstw, dwukrotnie remisowali oraz trzy razy przegrywali.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Termalica – Wigry Suwałki

Nie da się ukryć,że obie te ekipy grają o zupełnie inne celne w tym sezonie. Gospodarze pomimo, że zajmują dziesiąte miejsce to jednak możliwości mają znaczne większe, jak i potencjał. Bowiem dla nich cel na ten sezon to minimum TOP6 i tym samym gra w barażach o Ekstraklasę. Obecnie ten zespół zajmuje dzieciate miejsce z dorobkiem dwudziestu dziewięciu oczek.

Jednak na pewno dużo gorsza sytuacja jest zespołu Wigry Suwałki, która to drużyna zajmuje siedemnaste miejsce miejsce mając dziewiętnaście oczek na swoim koncie. Celem tego zespołu na pewno jest utrzymanie się w ligowe tabeli, ale nie będzie to łatwe zadane do zrealizowania, ponieważ tracą już sześc oczek do miejsc dający utrzymanie.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
GKS Bełchatów – Sandecja Nowy SączFortuna 1 Liga18:10Oglądaj online
Termalica – Wigry SuwałkiFortuna 1 Liga20:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl