Finał Ligi Narodów 2019. Gdzie oglądać? Transmisja za darmo – 9 czerwca (niedziela)

Finał Ligi Narodów, czyli pojedynek Portugalii z Holandią, już 9 czerwca, a więc w najbliższą niedzielę. Gdzie obejrzeć to spotkanie, a także starcie o miejsce trzecie? Zobaczcie plan transmisji!

Finał Ligi Narodów 2019. Gdzie oglądać? Transmisja za darmo - 9 czerwca (niedziela)
Finał Ligi Narodów 2019. Gdzie oglądać? Transmisja za darmo – 9 czerwca (niedziela)

Liga Narodów finał stream online

Portugalia po ostatnim hat-tricku Ronaldo ze Szwajcarią nie wyobraża sobie innego scenariusza, niż zwycięstwo w Lidze Narodów. CR7 marzy o tym, by przed własnymi kibicami wygrać pierwszą edycję nowej imprezy i tym samym zapewnić swojemu krajowi bezpośredni awans do Euro 2020.

Czy Holandia jest w stanie zatrzymać gospodarzy turnieju finałowego? Łatwo mieć nie będzie, ale z całą pewnością nie stoi na przegranej pozycji. Zwycięstwem z Anglią Oranje pokazali, że mają apetyt na powrót do elity. Sukces w Lidze Narodów na pewno dałby im porządnego kopa i psychiczny spokój związany z otrzymaniem wejściówki na najbliższe mistrzostwa Europy.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Anglia Szwajcaria mecze 24

Zanim wielki finał Ligi Narodów się rozpocznie, czeka nas starcie o trzecie miejsce. Tutaj w zasadzie wszystko może się zdarzyć, bo Anglia może do tego meczu nie podejść już na sto procent, a Szwajcaria w ostatnim spotkaniu pokazała, że ma spory potencjał.

Najniższe miejsce na podium jest tylko jedno. Pozostaje tylko jedna niewiadoma – kto je zajmie. Czy będzie to Anglia, czy może jednak Szwajcaria, której przed turniejem finałowym nikt nie dawał najmniejszych szans na cokolwiek?

Mecz Liga Start Stream online
Szwajcaria - Anglia Liga Narodów 15.00 OGLĄDAJ!
Portugalia - Holandia Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button