Finał Ligi Europy 2019. Polska U20 – Senegal na MŚ. Mecze online – 29 maja (środa)

Wieczorem dwa naprawdę interesujące mecze online, które powinny wynagrodzić fakt, że tym razem nie będzie całej listy streamów. Sprawdźcie, gdzie zobaczyć finał Ligi Europy 2019 oraz spotkanie Polska U20 – Senegal na MŚ!

Finał Ligi Europy 2019. Polska U20 - Senegal na MŚ. Mecze online - 29 maja (środa)
Finał Ligi Europy 2019. Polska U20 – Senegal na MŚ. Mecze online – 29 maja (środa)

Liga Europy 2019 finał. Transmisja – gdzie stream?

W tym roku w finale Ligi Europy czeka nas wyjątkowy mecz, ponieważ spotkają się ze sobą dwie ekipy z tego samego miasta. Chelsea kontra Arsenal to pojedynek, jaki będzie bez wątpienia wzbudzał wiele emocji i to nie tylko wśród bezpośrednio zainteresowanych kibiców.

Eksperci nieco więcej szans na zwycięstwo dają Chelsea, ale chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Kanonierów stać na dobry rezultat. O zwycięstwie może zadecydować nawet najmniejszy detal, co chyba dla każdego powinno brzmieć zachęcająco!

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Nie ma co ukrywać, że finał Ligi Europy 2019 to także dobra „rozgrzewka” dla kibicowskiego oka przed najbliższym weekendem, kiedy to dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych ekip Ligi Mistrzów!

Polska Senegal. MŚ U20. Gdzie zobaczyć za darmo?

Pół godziny przed LE rozpocznie się mecz reprezentacji Polski U20 z Senegalem. Ten mecz na MŚ 2019 będzie dla Biało-Czerwonych najważniejszy – jeżeli wygrają, zapewnią sobie awans. W przypadku porażki – może być o to ciężko.

Zespół z Afryki pokazał już na tych mistrzostwach, że nie przyleciał do naszego kraju po to, by jak najszybciej odpaść. Widać w tej jedenastce ogromny potencjał i zaangażowanie. Czy gracze Jacka Magiery będą w stanie poradzić sobie z tego rodzaju rywalem?

I znów będziecie musieli wybrać, co lepiej obejrzeć, ponieważ dwa hity wieczoru niemal pokrywają się ze sobą w planach transmisyjnych. Cóż, nikt nie mówił, że życie kibica ma być lekkie! ;)

Mecz Liga Start Stream online
Polska U20 - Senegal U20 MŚ 2019 20.30 OGLĄDAJ!
Chelsea - Arsenal Liga Europy Finał 2019 21.00 OGLĄDAJ!

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Meczyki na żywo

Back to top button