Nie wiemy, czy wszyscy na to czekali, ale fakt jest taki, że 7 lutego (piątek) rozgrywki wznawia polska ekstraklasa. Gdzie obejrzeć dwa najbliższe starcia – Śląsk – Lechia oraz Arka – Cracovia?

Ekstraklasa online za darmo. Gdzie mecze Śląsk - Lechia i Arka - Cracovia w internecie? 7 lutego (piątek)
Ekstraklasa online za darmo. Gdzie mecze Śląsk – Lechia i Arka – Cracovia w internecie? 7 lutego (piątek)

Arka – Cracovia. Streamy w internecie, gdzie transmisja?

Arka Gdynia musi bić się na wiosnę o każdy punkt, ponieważ cały czas jest blisko strefy spadkowej. Sytuacja tej ekipy byłaby jeszcze gorsza, gdyby nie końcowa minionego roku, w której w trzech ostatnich meczach zdobyli aż 7 punktów – z Koroną, Zagłębiem oraz Lechem Poznań.

Czy wicelider Cracovia postawi się gospodarzom piątkowego starcia i rozpocznie nowy rok z przytupem, by pokazać, że pozycja w tabeli nie jest przypadkiem? Mamy wiele niewiadomych, ale dużo powinno wyjaśnić się właśnie 7 lutego.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Śląsk – Lechia. Ekstraklasa online, gdzie obejrzeć mecz?

A teraz pora na spotkanie Śląsk – Lechia. To drugi piątkowy mecz w Ekstraklasie. Kto faworytem? Trudno jednoznacznie wskazać, chociaż na pewno lekki handicap można w tym przypadku dodać ekipie z Wrocławia, która będzie grała przed własną publicznością.

Zarówno Śląsk, jak i jego najbliższy rywal nie zakończyły rozgrywek przed przerwą zbyt dobrze. Pora na to, by pokazać kibicom, że były to tylko wypadki przy pracy, które zdarzają się nawet najlepszym.

Przypominamy, że tradycyjnie w piątki w Ekstraklasie pierwsze spotkanie rozpoczyna się o 18.00, natomiast drugie – 20.30.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Arka - Cracovia Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!
Śląsk - Lechia Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl